ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΟΥ ΕΚΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΟΜΟΤΙΜΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

Το Σώμα Ομοτίμων Καθηγητών του Πανεπιστημίου Αθηνών (Σ.Ο.Κ.Π.Α.) απευθύνει την παρακάτω πρόσκληση σε όλα τα Τμήματα της Σχολής Θετικών Επιστημών του ΕΚΠΑ για ένα διαδικτυακό επιμορφωτικό πρόγραμμα, χωρίς δίδακτρα, αφιερωμένο στα γνωστικά αντικείμενα της Σχολής , από 23.10.2023-11.12.2023.

Το πρόγραμμα απευθύνεται σε φοιτητές (προπτυχιακούς ή μεταπτυχιακούς) και πτυχιούχους της Σχολής Θετικών Επιστημών. Όσοι επιθυμούν να συμμετάσχουν μπορούν να δηλώσουν την εγγραφή τους *μέχρι τις 15.10.2023* στην Γραμματέα του γραφείου του Σ.Ο.Κ.Π.Α. κ. Γεωργία Δροσάτου, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: gdrosatou@gmail.com ή στο τηλέφωνο 6974006084.

Για οποιαδήποτε επιπρόσθετη πληροφορία ή διευκρίνιση σχετικά με την ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ που επισυνάπτεται μπορείτε να απευθύνεστε στη Γραμματέα του Σώματος Ομοτίμων Καθηγητών κ. Γεωργία Δροσάτου στο τηλ. 6974006084 (ώρες 9:00-15:00) καθώς και ηλεκτρονικά στην διεύθυνση: gdrosatou@gmail.com

Ομ. καθηγήτρια της Φιλοσοφικής Σχολής

Στέλλα Πριόβολου