ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΝΤΑΠΟΔΟΤΙΚΩΝ ΥΠΟΤΡΟΦΙΩΝ ΣΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ & ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΕΣ

Ανάρτηση Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την απόδοση ανταποδοτικών υποτροφιών σε μεταπτυχιακούς φοιτητές και υποψήφιους διδάκτορες του Ε.Κ.Π.Α για το εαρινό εξάμηνο 2021 - 2022

Αναρτήθηκε η υπ' αριθμ. 10152/01.03.2022 Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την απόδοση  ανταποδοτικών υποτροφιών σε μεταπτυχιακούς φοιτητές και υποψήφιους διδάκτορες του Ε.Κ.Π.Α για τη διεξαγωγή επικουρικού διδακτικού έργου. Η πρόσκληση βρίσκεται αναρτημένη στη Διαύγεια με ΑΔΑ: ΡΘΙΟ46ΨΖ2Ν-ΩΗ2, καθώς και στην ιστοσελίδα του ΕΛΚΕ στον ακόλουθο σύνδεσμο:

Σύμφωνα με την πρόσκληση, οι αιτήσεις των υποψηφίων θα αποστέλλονται τόσο στον ΕΛΚΕ όσο και στη Γραμματεία του εκάστοτε Τμήματος/Σχολής. Οι αιτήσεις θα πρωτοκολληθούν από τον ΕΛΚΕ και εφόσον ολοκληρωθεί η διαδικασία απόδοσης πρωτοκόλλου σε όσες κατατεθούν εμπρόθεσμα (ήτοι την Παρασκευή 11.03.2022 στις 15.00).

Πατήστε πάνω στην εικόνα για να δείτε αναλυτικά τις θέσεις