ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-2022

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-2022

ΑΠΟ 26/10/2022 ΕΩΣ ΚΑΙ 10/11/2022

Οι φοιτητές που περάτωσαν τις σπουδές τους την εξεταστική περίοδο Σεπτεμβρίου ακαδημαϊκού έτους 2021-2022 καλούνται να υποβάλουν αίτηση ορκωμοσίας μέσω της Υπηρεσίας ηλεκτρονικής υποβολής αιτημάτων του Ιδρύματος στην διεύθυνση http://eprotocol.uoa.gr, αποκλειστικάεντός της προαναφερόμενης προθεσμίας, ακολουθώντας τα εξής βήματα:

• Νέα Αίτηση
  • Α. Αιτήσεις για φοιτητικά θέματα
  • 04. Αίτηση Ορκωμοσίας Προπτυχιακού
  • Προς την Γραμματεία του Τμήματος Μαθηματικών
  • Τα πεδία με αστερίσκο συμπληρώνονται υποχρεωτικά, καθώς και τα πεδία «Κατεύθυνση» και «Ειδίκευση» (εάν το πεδίο «Ειδίκευση» δεν συμπληρωθεί, η Γραμματεία εκλαμβάνει ως δεδομένο ότι δεν έχει αποκτηθεί Ειδίκευση)
  • Στο πεδίο Σημειώσεις/Παρατηρήσεις αναφέρετε μόνο τυχόν αλλαγές στους καταλόγους των μαθημάτων
  • Συνημμένα αρχεία σε μορφή Pdf (μόνο τα παρακάτω):

-  Φωτοαντίγραφο αστυνομικής ή στρατιωτικής ταυτότητας

- Βεβαίωση εκκένωσης δωματίου ΦΕΠΑ για όσους διέμεναν στην Φοιτητική Εστία

Η ισχύς της ακαδημαϊκής ταυτότητας λήγει με την υποβολή αίτησης ορκωμοσίας.

Βασική προϋπόθεση υποβολής αίτησης είναι η ανάρτηση στο my-studies της βαθμολογίας όλων των εξετασθέντων μαθημάτων, χωρίς καμία εκκρεμότητα βαθμών της εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου ακαδημαϊκού έτους 2021-2022.