ΕΠΙΛΟΓΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2021-22

Επιλογή φοιτητών για τα μαθήματα που προσφέρονται από το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών για το εαρινό εξάμηνο 2021-22

Η αρμόδια επιτροπή επιλογής φοιτητών για τα μαθήματα από το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών, αφού εξέτασε τριανταπέντε (35) αιτήσεις που υποβλήθηκαν, με βάση τα κριτήρια και τις προϋποθέσεις που έχουν τεθεί, προτείνει στη Γενική Συνέλευση του Τμήματος να γίνουν δεκτές οι αιτήσεις των φοιτητών όπως δηλώνεται στον παρακάτω πίνακα. Οι στήλες αφορούν τα μαθήματα Μικροοικονομικη Θεωρία ΙΙ, Μακροοικονομική Θεωρία ΙΙ, Οικονομετρία.
Με βάση τις αναλυτικές βαθμολογίες όλων στις 10 Μαρτίου, η Οικονομετρία εγκρίθηκε μόνο σε άτομα που έχουν περάσει το Μαθηματική Στατιστική.

Πίνακας Επιλογής