ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ 795. ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ: ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Έναρξη μαθήματος 795. Πρακτική Άσκηση: Διδασκαλία των Μαθηματικών σε Σχολεία της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Οι αιτήσεις όλων των φοιτητών/τριών που έκαναν αίτηση για συμμετοχή στο μάθημα 795. Πρακτική Άσκηση: Διδασκαλία των Μαθηματικών σε Σχολεία της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσηςέχουν γίνει δεκτές.

Οι φοιτητές/τριες που ενδιαφέρονται για το μάθημα και δεν έκαναν αίτηση καλούνται να έρθουν και να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους στα δύο πρώτα μαθήματα.

Τα μαθήματα θα ξεκινήσουν την Τρίτη 07/02/2023εκτός αν υπάρξει κεντρική ανακοίνωση ότι το πανεπιστήμιοπαραμείνει κλειστό. Σε αυτή την περίπτωση το μάθημα θα ξεκινήσει την Πέμπτη 09/02.

Οι διδάσκοντες
Χ. Τριανταφύλλου