ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2023-2024

Η αρμόδια επιτροπή επιλογής φοιτητών για τα μαθήματα από το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών, αφού εξέτασε εικοσιένα (21) αιτήσεις που υποβλήθηκαν, με βάση τα κριτήρια και τις προϋποθέσεις που έχουν τεθεί, πρότεινε στη Γενική Συνέλευση του Τμήματος να γίνουν δεκτές οι αιτήσεις των φοιτητών όπως δηλώνεται στον παρακάτω πίνακα. Οι στήλες αντιστοιχούν στα μαθήματα Μικροοικονομική Θεωρία ΙΙ, Μακροοικονομική Θεωρία ΙΙ, Οικονομετρία.
Με βάση τις αναλυτικές βαθμολογίες όλων στις 3 Απριλίου 2024, η Οικονομετρία εγκρίθηκε μόνο σε άτομα που έχουν εξεταστεί επιτυχώς στο μάθημα «Μαθηματική Στατιστική». Η Γενική Συνέλευση ενέκρινε την πρόταση.