ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ERASMUS+ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2022-23

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ERASMUS+ για το ακαδημαϊκό έτος 2022-23

Με το παρόν προσκαλούνται οι φοιτητές του Τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ να υποβάλουν αιτήσεις συμμετοχής στο πρόγραμμα ERASMUS+  για το ακαδημαϊκό έτος 2022-23. (Περισσότερες πληροφορίες για ERASMUS+ στο σύνδεσμο http://www.interel.uoa.gr/erasmus.html)

Οι οικονομικά επιχορηγούμενες θέσεις θα είναι 24 (εικοσιτέσσερις). (Μπορούν όμως να επιλεγούν και επιπλέον φοιτητές και να μετακινηθούν μόνο ως ERASMUSzerostudents, δηλαδή με όλα τα δικαιώματα και τις υποχρεώσεις του φοιτητή ERASMUS αλλά χωρίς την υποτροφία.)

• ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ:

Τετάρτη 23 Μαρτίου 2022, 23:55

• Τρόπος υποβολής αιτήσεων:
  1. Εγγραφή στην e-classστο “μάθημα” Erasmus+
  2. Λήψη και συμπλήρωση της αίτησης συμμετοχής που βρίσκεται στην επιλογήΈγγραφα
  3. Τα απαιτούμενα δικαιολογητικά μαζί με την αίτηση συμμετοχής θα υποβάλλονται σε ηλεκτρονική μορφή (σκαναρισμένα) στην επιλογή Εργασίες της e-class.

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε το πλήρες κείμενο της προκήρυξης που ακολουθεί

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ_ERASMUS+