ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2023-2024

Εγγραφές πρωτοετών φοιτητών στο Τμήμα Μαθηματικών για το Ακαδημαϊκό Έτος 2023-2024

Καλούνται οι επιτυχόντες φοιτητές με πανελλαδικές εξετάσεις για το Ακαδημαϊκό Έτος 2023-2024, να προσέλθουν στο Τμήμα Μαθηματικών για την ολοκλήρωση της εγγραφής τους. Η κατάθεση των δικαιολογητικών θα γίνει στην Γραμματεία του Τμήματος Μαθηματικώναπό τους ίδιους τους επιτυχόντες ή από νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο με αλφαβητική σειρά (βάσει επωνύμου) ως εξής:

Τρίτη 19/09/2023 ώρα 10.00 - 12:30 από το γράμμα Α έως και το γράμμα Λ.

Πέμπτη 21/09/2023 ώρα 10.00 - 12:30 από το γράμμα Μ έως και το γράμμα Ω.

Απαραίτητα δικαιολογητικά:

α) Εκτυπωμένη και υπογεγραμμένη αίτηση εγγραφής από την ηλεκτρονική εφαρμογή του Υπουργείου

β)Αστυνομική ταυτότητα και ευκρινές φωτοαντίγραφο αυτής

γ) Μία (1) φωτογραφία, τύπου διαβατηρίου (έγχρωμη)

δ) Πιστοποιητικό γέννησης ή βεβαίωση εγγραφής σε δημοτολόγιο δήμου των Ν. Ξάνθης, Ροδόπης, Έβρου ή μετεγγραφής σε άλλο δήμο (μόνο για τις περιπτώσεις Ελλήνων της Μουσουλμανικής μειονότητας).

Από τη Γραμματεία του Τμήματος Μαθηματικών