122 - ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ Ι - ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2021

Η εξέταση του μαθήματος θα πραγματοποιηθεί στις 16 Σεπτεμβρίου 2021, σύμφωνα με το πρόγραμμα που έχει ανακοινωθεί:

www.math.uoa.gr/fileadmin/depts/math.uoa.gr/uploads/Archeia_Proptychiakoy_Programmatos/Panepistimiako_Etos_2020-21/Exetaseis_Septembrioy_2020-2021.pdf

Ενημερώνουμε τους φοιτητές ότι:

- Η εξέταση θα είναι γραπτή και θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης, στους χώρους του τμήματος Μαθηματικών στις 16/09/2021. Η διάρκειά της θα είναι 90 λεπτά. Η ώρα έναρξης θα ανακοινωθεί σύντομα.

- Οι φοιτητές που θα συμμετάσχουν στην εξέταση πρέπει να έχουν: είτε πιστοποιητικό εμβολιασμού, είτε πιστοποιητικό ότι έχουν νοσήσει, είτε
αποτελέσματα πρόσφατου self-test COVID.

- Οι φοιτητές που, για οποιονδήποτε λόγο, δεν είναι σε θέση να προσκομίσουν τα παραπάνω πιστοποιητικά, θα εξεταστούν προφορικά, σε
ημερομηνία που θα καθοριστεί από τους διδάσκοντες μετά το τέλος της εξεταστικής του Σεπτεμβρίου. (Θα γίνει σχετική ανακοίνωση στην e-class, μετά την ημέρα της δια ζώσης εξέτασης.)

Οι διδάσκοντες