ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019-2020

Παρασκευή 17 Ιουλίου 2020
ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019-2020
ΛΗΞΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΠΕΜΠΤΗ 9/7/2020

Η ορκωμοσία των πτυχιούχων της εξεταστικής περιόδου
Χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2019-2020, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 17/7/2020  με δύο τρόπους:

1. Μέσω τηλεδιάσκεψης, ώρα 15.00.

Απαραίτητη προϋπόθεση η συμπλήρωση και η αποστολή των κάτωθι συνημμένων στην ηλεκτρονική διεύθυνση secr[at]math.uoa[dot]grμε θέμα «Ορκωμοσία»:

α) καθομολόγηση υπογεγραμμένη (επιλέγετε ανάλογα με το φύλο)

β) ερωτηματολόγιο στο σύνδεσμο: https://forms.gle/74Ax3yJ3dgye4UGcA

γ) Υπεύθυνη Δήλωση

δ) αστυνομική ή στρατιωτική ταυτότητα ή το διαβατήριο και

αποστολή της ακαδημαϊκής ταυτότητας μέσω courierστη Διεύθυνση: Πανεπιστημιόπολη Ζωγράφου, Τ.Κ. 15784, Τμ. Μαθηματικών, Γραμματεία, 2ος όροφος, πόρτα 207 (με δική σας χρέωση)*.

1. Δια ζώσης, ώρες 18.00, 19.00 και 20.00 σε τρία κλιμάκια βάσει Αριθμού Μητρώου, σύμφωνα με το συνημμένο πίνακα στον αύλειο χώρο του Τμήματος Μαθηματικών επάνω από το χώρο στάθμευσης.

α) καθομολόγηση υπογεγραμμένη (ανάλογα με το φύλο)

β) ερωτηματολόγιο στο σύνδεσμο: https://forms.gle/74Ax3yJ3dgye4UGcA

γ) Υπεύθυνη Δήλωση

δ) αστυνομική ή στρατιωτική ταυτότητα ή το διαβατήριο

ε) ακαδημαϊκή ταυτότητα θα προσκομίσετε την ημέρα της ορκωμοσίας*

* Σε περίπτωση απώλειας της ακαδημαϊκής σας ταυτότητας, θα προσκομίσετε δήλωση απώλειας από Αστυνομικό Τμήμα.

ΠΡΟΣΟΧΗ! Καλούνται οι ορκιζόμενοι να προσέλθουν τουλάχιστον μισή ώρα νωρίτερα από την καθορισμένη ώρα της ορκωμοσίας με την αστυνομική ταυτότητα, την καθομολόγηση, την ακαδημαϊκή ταυτότητα και εκτυπωμένη τη δήλωση των δύο ατόμων που θα τους συνοδεύουν.

Οι φοιτητές που έχουν ολοκληρώσει τις σπουδές τους σε προηγούμενες εξεταστικές περιόδους και επιθυμούν να ορκισθούν στις 17/7/2020 οφείλουν να ενημερώσουν τηλεφωνικώς τη Γραμματεία (τηλ. 2107276337) έως τις 9/7/2020.

Αθήνα 2/7/2020

Από τη Γραμματεία