ΑΝΑΒΟΛΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ

Μετά από απόφαση του Πρυτανικού Συμβουλίου, προκειμένου να διευκολυνθούν οι φοιτητές ώστε να ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα στις επερχόμενες
Εθνικές Εκλογές, αναβάλλονται:
- Τα μαθήματα την Παρασκευή, 19 Μαΐου 2023, και τη Δευτέρα, 22 Μαΐου 2023.
- Οι προγραμματισμένες εξετάσεις της Πτυχιακής Εξεταστικής την Παρασκευή, 19 Μαΐου 2023.

Εντούτοις, ιδιαίτερα για την Παρασκευή, αλλά και τη Δευτέρα, όσα μέλη ΔΕΠ έχουν απωλέσει μεγάλο αριθμό διαλέξεων μπορούν, μετά από συνεννόηση με τους φοιτητές που συμμετέχουν στο μάθημα, να μην αναβάλλουν τις διαλέξεις.
Βεβαίως, θα πρέπει να ληφθεί μέριμνα, ώστε οι φοιτητές που δεν μπορούν να παρευρεθούν στις διαλέξεις με φυσική παρουσία να τις παρακολουθήσουν μέσω delos.uoa.gr.

Οι εξετάσεις της Πτυχιακής Εξεταστικής της Παρασκευής, 19 Μαΐου 2023, μεταφέρονται τη Δευτέρα, 29 Μαΐου 2023, τις ίδιες ακριβώς ώρες.